VINNERE

Vinnere av U-GO 2018


NASJONALE PREMIER

ELITESERIEKAMP, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive


9C Kjøsterud skole
3000 TIL KLASSEKASSEN, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive 9G Gjettum skole
SCANDIC HOTELLFROKOST, trukket blant alle klasser med mer enn 30 poeng i snitt9B Sofienberg skole
PENGER TIL KLASSEKASSEN, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive


PREMIER OSLO

HØYT OG LAVT TRYVANN, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

TUSENFRYD, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

MEGAZONE, trukket blant alle klasser med mer enn 30 poeng i snitt

MEGAZONE, trukket blant alle klasser med mer enn 5 poeng i snitt

FANGENE PÅ FORTET, trukket blant alle klasser med mer enn 30 poeng i snitt

FANGENE PÅ FORTET, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

RUSH, trukket blant alle klasser med mer enn 30 poeng i snitt


PREMIER BERGEN

BOWLING 1, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

HØYT OG LAVT, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

BOBLEFOTBALL, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

RUSH, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive


PREMIER STAVANGER

LUCKY BOWL, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive

RUSH, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive


PREMIER GRIMSTAD

PIZZA FRA PIZZABAKEREN, trukket blant alle klasser med 200 poeng eller mer

HØYT OG LAVT, trukket blant alle klasser med 200 poeng eller mer

KINOBILLETTER, trukket blant alle klasser med høyest snittpoeng


HOLMLIA

PENGER TIL KLASSEKASSE, trukket blant alle klasser med minimum 5 aktive


ÅLESUND

PREMIERING NR 1: FOTBALLKAMP AAFK-HAMKAM

PREMIERING NR 2: FOTOKURS MED FOTOGRAF KRISTIANSEN

PREMIERING NR 3: GRATIS TIME I MOA SVØMMEHALL

GRATIS TIME I BULDREHALLEN

GRATIS TUR MED BORGUNDKNARREN

TURSEKKER FRA TAFJORD KRAFT

9A Ellingsrud skole




10C Fløysbonn skole

8B Fyrstikkalleen skole

8C Vøyenenga skole

9B Ellingsrud skole

8B Ellingsrud skole

8C Bjørkelangen skole

9F Mølladammen ungdomsskole




8G/84 Rådalslien skole

8E/83 Rådalslien skole

8D Lynghaug skole

9A Breimyra skole




8A Tastaveden skole

8B Austbø skole




9C Grimstad ungdomsskole

8C Holviga ungdomsskole

8C Grimstad ungdomsskole




10A Holmlia skole




Klasse 8 B Møre ungdomsskule

Klasse 8 B Møre ungdomsskule

Klasse 8 B Møre ungdomsskule

Klasse 8 A Møre ungdomsskule

Klasse 9 A Møre ungdomsskule

Klasse 8 D Kolvikbakken ungdomsskole

KINOBILLETTER FOR HELE KLASSEN –  TRUKKET, MIN. 5 AKTIVE DELTAGERE 8C Årvoll skole
KINOBILLETTER FOR HELE KLASSEN –  TRUKKET, MIN. 5 PÅMELDTE DELTAGERE
10B Tofte ungdomsskole 
UTSTYR FRA POLAR –  TRUKKET, MIN. 5 PÅMELDTE DELTAGERE
8A Gjettum skole






Powered by: Bloc